Najděte svůj nový vůz

O NÁS

Společnost VALENTER a.s. je novým, autorizovaným, dynamickým a rychle se rozvíjejícím dealerem značek FIAT, FIAT Professional, Alfa Romeo a JEEP® v Praze – Řeporyjích. Mnohaletými zkušenostmi našich zaměstnanců s autorizovaným prodejem a servisem denně dokazujeme zákazníkům, že jejich důvěra ve Valenter Auto byla ta správná volba. 


Poskytujeme ty nejkvalitnější komplexní služby od prvního setkání s klientem, přes prodej či pronájem vozu, až po jeho následnou péči v našem servisním centru.


Valenter Auto Vám vždy nabídne širokou paletu nových vozů všech značek koncernu FCA. Můžete také vybírat z naší nabídky předváděcích vozidel s atraktivními slevami, případně vybrat některý z ověřených zánovních vozů. 


Náš prodejní tým je složený ze skutečných nadšenců značky, kteří se Vám budou vždy ochotně věnovat a pomohou Vám vybrat ten správný vůz, který bude splňovat Vaše požadavky a nároky. Trvale máme k dispozici 15 předváděcích vozů modelů značek FIAT, FIAT Professional, Alfa Romeo a JEEP®, které jsou plně k dispozici k otestování.


Prodejem vozu to však ve Valenter Auto nekončí. Připraven je proškolený tým servisních specialistů, kteří pro Vás zajistí pravidelnou servisní prohlídku, záruční opravu či opravu vozu po nehodě v našem Expres nehodovém centru.


Těšíme se na Vás v nově zrekonstruovaném a jednom z nejluxusnějších autosalonů Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo a Jeep v České republice.

MoparObjevte naše služby

VALENTER a.s. vám díky odborně proškoleným mechanikům a s využitím originálních náhradních dílů nabízí rychlý a spolehlivý servis pro vaše auto. Zaručujeme vám maximální kvalitu a bezpečnost.

VYBERTE SI ZNAČKU

NAŠE POBOČKY